Українофобія. П`ята колона та її ляльководи (fb2)

Українофобія. П`ята колона та її ляльководи
Віктор Рог
Українофобія. П`ята колона та її ляльководи (fb2)
Жанры: Политика  
Изд. Серия: Історія України

Добавлена: 10.09.2012
Версия: 1.0
ISBN: 9789661513036
Кодировка файла: Windows-1251
Издательство: «Українська видавнича спілка імені Юрія Липи»
Город: Київ
Аннотация:

Ця, тонована в чорне, книжка (збірка статей) одразу ж – без попереджувальних готувань – обпалює і заводить до несхибного наступального виру. В ньому – чесний поступ до живої української правди. Нашої істини. І нашої національної постави. Через посутнє пізнання внутрішнього прихованого ворога. Справжнього – недекоровааного. Заголовним словом до видання стоїть прозора невідворотна сполука – «УКРАЇНОФОБІЯ: «П’ята колона» та її ляльководи». З конкретними фактами, посиланнями, першоджерелами. Автор дослідження – талановитий український публіцист з правого боку, фаховий історик Віктор Рог.  У своїх публікаціях автор відстежує – почасти до знемоги різко – отсю-от нашу трагедійну тяглість традицій, що живиться імперським гноєм ще від часу Романових, потому з комуністичної доби і ось уже цілих 17 років у самостійній державі Україна.
Книжка Віктора Рога – то чесний БІЛЬ і СТАН – молодого, але вже вельми зрілого – зі світлою головою і глибоким поглядом – чоловіка, біль і трудова мета за українську націю і власне за саму Державу. Неперейдені. Зсередини.. Де є конечне розуміння і воля на достойну відсіч і свій шлях: невгнутим ритуальним чином, гоноровим ступенем повернути дух українського роду, голосовий код крові на вершини генетичної пам’яті, зібрати розбратану і розчахнуту національну душу в одне традиційне історичне ціле.
Це книга про те - хто, як і чому прагне зруйнувати українську державу і що цим намаганням слід протиставити. На ці та інші питання автор намагається дати відповідь у статтях, написаних і опублікованих в ЗМІ протягом 2002-2008 років.
Віктор Рог рекомендує це видання працівникам СБУ, прокуратури, органів внутрішніх справ, суддям, політичним діячам та державним службовцям.

Скачать fb2Читать
Читать постранично