Ювал Ной Харарі

RSS канал автора
Поделиться:
Иллюстрация № 1 читать онлайн КулЛиб

Юваль Ной Гарарі (*24 лютого 1976, Хайфа) — ізраїльський історик. Від 2005 року викладає в Єврейському університеті в Єрусалимі, досліджує військову та універсальну історію. Його науково-популярна монографія «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» стала міжнародним бестселером. В Ізраїлі він став настільки добре відомим, що регулярно пише колонки для газети Haaretz.
В 1993—1998 рр. вивчав історію в Єврейському університеті в Єрусалимі, спочатку спеціалізувався на військовій історії в епоху середньовіччя. Він отримав ступінь доктора філософії в Коледжі Ісуса в Оксфордському університеті під керівництвом Стівена Ганна. В 2002 році Гарарі здобув докторський ступінь (доктор філософії) за роботу «History and I. War and the Relations between History and Personal Identity in Renaissance Military Memoirs, c. 1450—1600» (українською: Історія і Я. Війна і відносини між історією і персональною ідентичністю у військових мемуарах Ренесансу). Відтоді він опублікував кілька досліджень з військової історії різних епох. В 2003 р. Гарарі був пост-докторантом в Єврейському університеті в Єрусалимі, де він викладає від 2005 року.
Нині він продовжує вивчати світову історію та макро-історичні процеси. Його книга «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» дає огляд історії людства від доісторичних витоків до наших днів. Книга перекладена майже на 30 мов.
Живе разом зі своїм одностатевим чоловіком в мошаві біля Бейт-Шемеш.

Докладніше: wikipediaСортировать по:

Автор

Homo Deus. За лаштунками майбутнього
Книга - Ювал Ной Харарі - Homo Deus. За лаштунками майбутнього (fb2) читать без регистрации

Философия